|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип конструкції | Roof |
|---|---|
| Кратність наближення | 10х |
| Тип скла | BAK4 |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Поле зору 1000 м | 96 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 2,5 мм |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Фактор сутінків | 18.81 |
| Світлосила | 16.25 |
| Реальний кут зору | 5.5 ° |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Герметичність конструкції | Герметичний корпус, заповнений азотом |
| Клас | Для полювання |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжзрачкової відстані, мм: 54-72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Матеріал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Комплект поставки | Бінокль Широкий нашийний ремень М'який нейлоновий кейс для транспортування Світло для протирання оптики |
| Вага | 295 г |
| Габарити | 106 х 106 х 33 мм |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Збільшення | 10 |
Бінокль Hawke Nature Trek 10x25 Green (35053)
Артикул
924165
В наявності
4 869 грн
6 960 грн