|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип конструкції | Roof |
|---|---|
| Кратність наближення | 8х |
| Тип скла | BAK4 |
| Діаметр об'єктива | 56 мм |
| Поле зору 1000 м | 106 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 7 мм |
| Винесена окулярна точка | 23 мм |
| Фактор сутінків | 21.2 |
| Світлосила | 49 |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Лінзи | Покриття KR |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Захист | Водонепроникність Захист від запотівання Удароміцний корпус |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Клас | Для полювання |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Матеріал | Магнієвий сплав з гумовим покриттям |
| Комплект поставки | Бінокль Захисні крішки об'єктивів Захисні крішки окулярів Широкий наплічний ремень Сумка для зберігання та транспортування Серветка для чищення лінз |
| Вага | 1050 г |
| Габарити | 167 x 148.5 x 66.5 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Збільшення | 8 |
Бінокль Kowa BD 8x56 XD Prominar (11115)
Артикул
921376
Немає в наявності
34 039 грн
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий