|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип конструкції | Roof |
|---|---|
| Кратність наближення | 10х |
| Тип скла | BAK4 |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Поле зору 1000 м | 105 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,2 мм |
| Винесена окулярна точка | 15,5 мм |
| Фактор сутінків | 17.9 |
| Світлосила | 16 |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Клас | Для полювання |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 59 – 72 Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Комплект поставки | Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива Широкий наш ремінь М'який нейлоновий кейс для транспортування |
| Вага | 565 г |
| Габарити | 138 х 124 x 50 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Збільшення | 10 |
Бінокль Kowa SV II 10x32 WP (11903)
Артикул
927694
В наявності
12 699 грн
14 099 грн