|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип конструкції | Roof |
|---|---|
| Кратність наближення | 10х |
| Тип скла | BAK4 |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Поле зору 1000 м | 87 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Винесена окулярна точка | 19,5 мм |
| Фактор сутінків | 22.4 |
| Світлосила | 25 |
| Реальний кут зору | 5 ° |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5,5 м |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Клас | Для полювання |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 59 – 72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Комплект поставки | Бінокль Захисні кришки об'єктивів Захисні крішки окулярів Наплічний ремень Кейс для зберігання та транспортування |
| Вага | 740 г |
| Габарити | 178 х 133 x 60 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Збільшення | 10 |
Бінокль Kowa SV II 10x50 WP (11906)
Артикул
927697
В наявності
17 499 грн
19 499 грн