|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип конструкції | Roof |
|---|---|
| Кратність наближення | 8.5х |
| Поле зору 1000 м | 122 м |
| Діаметр вихідної зіниці | 5,2 мм |
| Винесена окулярна точка | 18,5 мм |
| Фактор сутінків | 19.34 |
| Світлосила | 27.04 |
| Реальний кут зору | 7 ° |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1,7 м |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Клас | Для туризму |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 Корекція діоптрію: +4/-4 Можливість встановлення на штатив |
| Матеріал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Вага | 940 г |
| Габарити | 165 x 138 x 64 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Збільшення | 9 |
Бінокль Pentax UP 8.5x21 Papilio II (62002)
Артикул
930160
В наявності
9 999 грн
11 099 грн